onKernelRequest
onKernelResponse

Wie zijn we?

Het team van FairFin bestaat uit de onderstaande medewerkers. 

Els Lauriks

Els Lauriks

Algemeen coördinatrice

E-mail: els.lauriks@fairfin.be

Jozef Vandermeulen

Onderzoek en Campagne

E-mail: jozef.vandermeulen@fairfin.be

Jozef Vandermeulen
Marie Jans

Marie Jans

Onderzoek en Campagne

E-mail: marie.jans@fairfin.be

Amadeo Ghiotto

Onderzoek en Campagne

E-mail: amadeo.ghiotto@fairfin.be 

 

Amadeo Ghiotto
Naomi Van den Broeck

Naomi Van den Broeck

Onderzoek en Campagne

E-mail: naomi.vandenbroeck@fairfin.be

Lara Sarcinella

Onderzoek en Campagne

E-mail: lara.sarcinella@fairfin.be

Lara Sarcinella
Lieve Van Dijck

Lieve Van Dijck

Leden en fondsenwerving

E-mail: lieve.vandijck@fairfin.be

Katrien Doms

Communicatie

E-mail: katrien.doms@fairfin.be

Katrien Doms
Miet Mullens

Miet Mullens

Administratie

E-mail: miet.mullens@fairfin.be


Contact

 Je kan ons van maandag tot en met donderdag tussen 9u30 en 17u00 bereiken via +32 (0)2/201 07 70 

 Mailen kan naar info@fairfin.be.