Wie zijn we?

Het team van FairFin bestaat uit de onderstaande medewerkers. 

Els Lauriks

Els Lauriks

Algemeen coördinatrice

E-mail: els.lauriks@fairfin.be

Frank Vanaerschot

Inhoudelijk medewerker

E-mail: frank.vanaerschot@fairfin.be

Frank Vanaerschot
Jozef Vandermeulen

Jozef Vandermeulen

Inhoudelijk medewerker

E-mail: jozef.vandermeulen@fairfin.be

Marie Jans

Inhoudelijk medewerker

E-mail: marie.jans@fairfin.be

Marie Jans
Amadeo Ghiotto

Amadeo Ghiotto

Inhoudelijk medewerker

E-mail: amadeo.ghiotto@fairfin.be 

 

Lieve Van Dijck

Leden en fondsenwerving

E-mail: lieve.vandijck@fairfin.be

Lieve Van Dijck
Katrien Doms

Katrien Doms

Communicatie

E-mail: katrien.doms@fairfin.be


Contact

 Je kan ons van maandag tot en met donderdag tussen 9u30 en 17u00 bereiken via +32 (0)2/201 07 70 

 Mailen kan naar info@fairfin.be.